Webinář Keboola a GoodData v kostce

Pronikněte s námi do světa business intelligence. Zhlédněte záznam webináře z 21. ledna 2015, ve kterém Jan Tichý představil základy workflow v nástroji Keboola Connection a následnou tvorbu reportů a data vizualizací v GoodData. Přečtěte si i související článek na našem blogu. Jakékoliv dotazy či připomíny rádi zodpovíme na e-mailu info@medio.cz!

Jan Tichý

Jan Tichý

Honza vede konzultační a vývojářskou společnost Medio Interactive a školicí agenturu Medio Akademie. Patří k předním českým odborníkům v oblasti webové analytiky a Google Analytics. Řadu let se zabývá poradenstvím ohledně webové analytiky, optimalizace pro vyhledávače a vylepšování obchodní účinnosti. Má velké zkušenosti s analýzou, návrhem, řízením a propagací webů a webových aplikací.

Je lektorem různých veřejných i individuálních školení z oblasti internetového marketingu, webové analytiky a vývoje aplikací. Je držitelem certifikátu Google Analytics Certified Trainer, Google Partner Academy Regional Trainer a Google Analytics Individual Qualification. Vystudoval informační a znalostní inženýrství na Vysoké škole ekonomické v Praze, kde dosud také příležitostně přednáší. V minulosti pracoval jako vývojář v Jyxu a vedoucí SEO oddělení a konzultant Google Analytics v H1.cz.

O nás

Co děláme

Webová analytika

Internetové poradenství

Vývoj aplikací

Kontakt

Medio Interactive, s.r.o.
Jihlavská 823/78
140 00 Praha 4-Michle

info@medio.cz
+420 222 518 842